ROMANO

PRÉMIOVÝ EXTRA PANENSKÝ OLIVOVÝ OLEJ

Extra panenský olivový olej Chiavalon Romano

Příjemná vůně s tóny středně zralý rajčat, banánů, jablka, s nádechem voňavých tónů artyčoku a bazalky.

Kupáž jemných olivových odrůd speciálně vyladěná na přípravu a dochucení bílého rybího masa jako je pražma, mořský vlk či krevet, slávek, chobotnice a dalších mořských plodů.

Je skvělý i na dochucení chuťově jemnějších jídel, jako jsou listové a míchané saláty, mozzarella s rajčaty anebo pro gurmány, kteří nemají rádi intenzivní chuť olivového oleje.

Prémiový extra panenský olivový olej vyrobených z oliv sklízených v říjnu, kdy mají olivy optimální chuť a obsahují nejvíce zdravý prospěšných látek jakou jsou vitamíny a antioxidanty.

Olivové oleje Chiavalon patří ke světové špičce a pravidelně získávají nejvyšší ocenění na prestižních mezinárodních soutěžích.

Acidita 0,24% / Polyfenoly 285 mg/kg 

KOUPIT ROMANO

Chiavalon Romano jistě zaujme všechny milovníky ryb. Tato kupáž dvou olivových odrůd je speciálně naladěna na přípravu a dochucení bílého rybího masa jako je pražma nebo mořský vlk. Jemná chuť tohoto prémiového olivového oleje se také skvěle snoubí s dalšími plody moře jako jsou krevety, chobotnice a další měkkýši, korýši a ostnokožci. Úprava ryb je již jen na vaší fantazii ať již jsou to ryby grilované, pečené nebo studené úpravy formou tataráku či carpaccia. Romano je skvělý i na listové saláty, grilovanou zeleninu, lehké sýry nebo mozzarellu. Barva Chiavalon Romana je zlatavě zelená. Chuť je jemná a vybalancovaná jen lehce pikantní s náznaky hořkých tónů, ovoce a aromatických bylinek. V aroma tohoto prémiového olivového oleje ucítíte středně zralá rajčata, banány, jablka a lehké tóny artyčoku a bazalky.

Mezinárodní ocenění

Chiavalon se může pochlubit celou řadou zlatých medailí z lokálních soutěží jako je Olive Oil Competetion z Vodnjanu, Vinistra v Poreči, Maslina ve Splitu.Je také držitel zlatých medailí a ocenění také z Alma Armonia (Itálie), International Olive Oil Prize (Curych), A.I.P.O. (Riva del Garda), L'Orciolo d'oro (Pesaro), Olive Japan, NYIOOC New York World Olive Oil Competition, Los Angeles Olive Oil Award nebo Biolu v Bari zaměřeného na organické olivové oleje. Renomovaný a vlivný průvodce Der Feinschmeker pravidelně řadí Chiavalon mezi nejlepší producenty extra panenského olivového oleje na německém a rakouském trhu.  

Logo Chiavalon

Výhradním dovozcem produktů Chiavalon pro Českou republiku

OLIVUM s.r.o.

Sedmdesátá 7055, 760 01 Zlín

T: +420 771 148 060
E: info@olivum.cz
W: www.olivum.cz